Запрошуємо
до співпраці

Завод реалізує воду тільки на оптовій основі, запрошуємо дистриб’юторів до співпраці.

Що ми
пропонуємо

Оригінальну, натуральну мінеральну воду прямо з першоджерела

Оперативну доставку води у будь-яку точку України власним транспортом

Вигідний тариф доставки води в порівнянні з конкурентних компаніями

  Запрошуємо до співпраці

  Завод реалізує воду тільки на оптовій основі, запрошуємо дистриб'юторів до співпраці.
  Пийте на здоров'я, відчуйте багатство,
  яке дарувала нам природа!

  Співробітництво | Завод Мінеральних вод Закарпаття 

  Зі зростанням попиту на екологічність та більшої уваги до здоров’я питання якісної мінеральної води стає найбільш актуальним. Завод мінеральних вод Закарпаття ТОВ “Реакреаційні Технології” добуває воду зі свердловини у 135 м у чистому куточку Закарпаття. 

  Підприємство має необхідні сертифікати, впровадило систему контролю та відповідає міжнародним стандартам. Завдяки розливу з джерела зберігаються всі корисні властивості, а штучна донасиченість допомагає продовжити термін зберігання. Тому якість води не викликає сумнівів. Лікувальні властивості та унікальний склад – це загальновідомий факт, який стимулює продажі. 

  Підприємства у сфері торгівлі, готельного та ресторанного бізнесу, салони краси або спортивні заклади, які закуповують мінеральну воду у заклади мають переваги над своїми конкурентами. Це підкреслює солідність бізнесу в очах клієнтів та створює додатковий канал прибутку. Тому як мінеральна вода оптом коштує набагато дешевше, ніж ви будете відпускати її в роздріб. Якщо ваша діяльність пов’язана з вищевикладеними сферами діяльності, то попит на мінеральну воду у вас буде чималий.

  Все, що необхідно для гарного розвитку у цьому напрямку, це знайти гарного партнера. Ним може стати наше підприємство. У нас продумано все до деталей, починаючи від сприятливої угоди до пакування та доставки. Більшість питань, які можуть виникнути при роботі з іншими фірмами, ми пережили та навчилися на багаторічному досвіді. Підтвердження цього довготривала робота з нашими теперішніми партнерами. Якщо вам потрібна мінеральна вода опт, то ви опинилася на вірній сторінці.

  В асортименті представлені: вуглекисла борна гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода середньої мінералізації “Поляна Квасова” та “Поляна Купель”. Різниця між ними полягає у ступені мінералізації, показанні до застосування та протипоказаннях. Реалізація води відбувається у двох фасовках: 1,5 літри у ПЕТ-пляшках (придатні до утилізації) та окремо скляній пляшці 0,5 літра для “Поляни Квасової”. 

  Зрозуміло, що мінеральна вода, продаж якої відбувається від виробника, набагато вигідніше за пропозиції від посередників. Але закупівля з заводу дає ще більше переваг, наприклад, можливість ознайомитися з виробництвом, запросити сертифікати якості, отримати інформацію про інших покупців.

  Що ви отримаєте при співпраці з нами?

  1. Оригінальна та свіжа вода безпосередньо з джерела
  2. Своєчасну доставку води в будь-яку точку нашої країни
  3. Гнучкі тарифи та вигідні умови у порівнянні з конкурентами

  Мінеральна вода оптом, ціна та умови обговорюються в індивідуальному порядку. Залишайте заявки у формі на нашому сайті та ми зв’яжемося з Вами. Або телефонуйте за номером 096 413 45 77.

  Меню