Санаторій

Сонячне
Закарпаття

Найбільша бальнеологічна гастроентерологічна
здравниця Закарпаття

Сонячне Закарпаття

Інформація
про санаторій

Санаторій «Сонячне Закарпаття» – сучасний оздоровчо-лікувальний заклад Закарпаття, побудований 25 лютого 1965 року. Розташований у мальовничій місцині на лівому березі річки Пині (притоки Латориці) в екологічно чистому куточку Свалявщини на Закарпатті, оточений з усіх боків лісом.

Основним лікувальним фактором санаторію є одна з найбільш відомих мінеральних вод Закарпаття – середньо-мінералізована вуглекисла гідрокарбонатно-натрієва вода Ново-Полянського родовища з вмістом бору та фтору, відома як “Поляна Квасова”. За складом і лікувальними властивостями дуже близька до мінеральних вод Боржомського типу, але містить подвійну кількість мінералів та вуглекислоти, в біологічно активних кількостях містить бор і фтор.

Лікувальні властивості мінеральної води широко вивчались і добре відомі, починаючи із початку ХІХ століття. Розлита у пляшки вода експортувалась в різні куточки Австро-Угорської Імперії та інших країн Європи. Нині оздоровниця може прийняти до 500 відпочиваючих.

Лікувальний
профіль

Органи травлення та супутні захворювання:
– ендокринної системи та порушення обміну
речовин
– органів кровообігу
– органів дихання
– периферійної нервової системи
– органів опори та руху
– сечо – статевої системи

Лікувальне
відділення

– Лікувальні ванни різного типу
– Душі: циркулярний, струменевий, висхідний
– Підводний душ-масаж
– Промивання кишківника в т.ч. у ванні
– Мікроклізми, інгаляції, гідромассаж ясен
– Гінекологічні зрошення
– Озокерито-парафінові та грязеві аплікації
– Грязелікування гінекологічне та урологічне
– Електролікування та світлолікування
– Аерозольтерапія кам’яною сіллю
– Психорелаксія (аероіоно-, аромотерапія)
– Фітотерапія (киснева пінка та мус, чаї)
– УЗД органів травлення, сечостатевої системи
– Ендоскопія (гастро-, сигмо- та колоноскопія)

Сонячне Закарпаття

10 підстав приїхати
в санаторій

Пийте на здоров'я, відчуйте багатство,
яке дарувала нам природа!

Санаторій «Сонячне Закарпаття» | Поляна

Оздоровчо-лікувальний санаторій «Сонячне Закарпаття» знаходиться в екологічному місці Свалявщини на Закарпатті. Його заснували ще у 1965 році. Мальовничість території підкреслює ліс та річка Пиня.

Сонячне Закарпаття, відгуки від попередніх відвідувачів можна прочитати на сайті, це місце оздоровлення. Тому найчастіше сюди приїздять для лікування та профілактики захворювань органів травлення, ендокринної системи та порушення обміну речовин, органів кровообігу, органів дихання, периферичної нервової системи, органів опорно-рухової системи, сечостатевої системи. Такий великий попит на відвідування саме санаторію Сонячне Закарпаття Поляна полягає у доступі до справжньої цілющої води. 

Багатство санаторію Сонячне Закарпаття  —  вода “Поляна Квасова”. Її склад та властивості схожі з мінеральними водами боржомського типу. Однак в “Поляні” більший вміст мінералів та вуглекислоти, а також фтору та бору. Наявність джерела і визначає лікувальний фактор. 

Путівка в Сонячне Закарпаття, ціни на яку зазначені в прейскуранті, це ваш шлях до здорового, а отже щасливого життя. Вона містить розміщення у номерах, харчування та лікування. Ви можете замовити послуги й окремо від путівки, наприклад, якщо вам потрібно спеціальне діабетичне харчування, або нема потреби саме і лікуванні. Проживання в поляна Сонячне Закарпаття відбувається у комфортних номерах різної категорії, тож ви можете знайти щось до ваших уподобань та фінансових можливостей. В їдальні санаторію подають дієтичне харчування з можливістю вибору смачних страв під час “шведського столу”.  

Заклад Сонячне Закарпаття —  водолікарня, та в її стінах є лікувальне відділення з необхідним обладнанням: ванни та душі, мікроклізми, інгаляції, УЗД, ендоскопія. За призначенням доктора проводяться гідромасажі, гінекологічні зрошення, озокерито-парафінові та грязьові аплікації, електролікування та світлолікування, аерозольтерапія кам’яною сіллю, психорелаксія, фітотерапія. На сайті санаторію Сонячне Закарпаття ціни на процедури вказані та ви вже можете розрахувати приблизну вартість.

Сюди приїздять не тільки для лікування. Відпочинок в санаторії Сонячне Закарпаття включає об’єднання з чистою природою та колоритом, що сприяє повному релаксу. Одночасно Сонячне Закарпаття готель-оздоровниця може приймати близько 500 відпочивальників.

Чому вам варто приїхати Сонячне Закарпаття санаторій? 

  1. Співробітники мають досвід у реабілітації навіть складних пацієнтів
  2. Безпосередній доступ до мінеральної води
  3. Курорт знаходиться в екологічній зоні
  4. М’який клімат 
  5. Багата флора та фауна Закарпаття
  6. Катання на лижах, санках, сноубордах 
  7. Зручно добиратися
  8. Комфортна внутрішня інфраструктура
  9. Підбір харчування відповідно до показань та вподобань
  10. Екскурсії та знайомство з місцевим колоритом. 

Авжеж головна причина приїхати до комплексу Сонячне Закарпаття — мінеральна вода, але ми рекомендуємо скористуватися всіма можливостями цього гарного місця.

Ми вважаємо це відмінним варіантом для сімейного відпочинку чи гарної відпустки, враховуючи доступні ціни в санаторій Сонячне Закарпаття, місце розташування та комплекс послуг.

Чекаємо всіх охочий у Сонячне Закарпаття с. Поляна!

Меню