Завод Мінеральних вод Закарпаття

ТОВ “Рекреаційні
Технології”

Провідний національний виробник мінеральних вод, що видобуваються в екологічно-чистому регіону України, та є еталоном якості продукції за найвищими стандартами.
Сьогодні підприємство виробляє та пропонує споживачу портфель з найбільш популярних мінеральних вод – «Поляна Квасова» та «Поляна Купель»

Технології

Сучасне
обладнання

ТОВ «Рекреційні Технології» – це потужне підприємство з сучасним новим , автоматизованим обладнанням та системами контролю якості, що відповідають вимогам міжнародних стандартів.
Щоб зберегти унікальний мінеральний склад води, на виробництві використовується принцип розливу “без розриву струменя”. Вода розливається безпосередньо у місці видобування – не контактує з повітрям і не перевозиться. Мінеральна вода розливається як у скляну, так і в екологічну ПЕТ-тару, яка легко утилізується.
Одним із основоположних принципів компанії є всебічний контроль якості продукції на всіх етапах виробництва. Можливість створювати продукцію високого рівня якості підтверджують впроваджена та сертифікована на підприємстві система управління безпечністю харчових продуктів відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000.

Дані свердловини №10-К

2019
Рік заснування свердловини
0
Метри глибина свердловини

Хочете почати з нами
співробітництво

Завод реалізує воду тільки на оптовій основі, запрошуємо дистрибьюторів до співпраці.

Пийте на здоров'я, відчуйте багатство,
яке дарувала нам природа!

Завод Мінеральних вод Закарпаття | Поляна

ТОВ “Рекреаційні Технології” займається видобутком мінеральної води в екологічному регіоні України зі свердловини у 153 метри. Розлив води відбувається безпосередньо з джерела, тому її унікальний склад зберігається у повному обсязі. Спосіб “без розриву струменя” сприяє тому, що вода не контактує з повітрям та прямує до вас в скляній та екологічній ПЕТ-тарі.

Саме підприємство було засновано на території найбільшого реабілітаційного закладу курорту села Поляна. Вигідне розташування родовища полягає в особливостях рельєфу та клімату та гірських породах, через які проходить вода. Таким чином утворюється мінеральна вода з натуральним вмістом вуглекислоти, насичена мінералами.

Насьогодні завод мінеральних вод закарпаття має в асортименті дві найбільш популярні серед споживачів позиції — “Поляна Квасова” і “Поляна Купель”. Багато покупців магазинів чи супермаркетів шукають на полицях саме ці позиції. Наявність такої води одразу ж підвищує рівень закладу та лояльність клієнтів.

Завод мінеральної води поляна квасова і поляна купель пропонує продукт з цілющими властивостями. Вміст мікроелементів, наприклад, заліза чи кобальту, сприяють процесам кровотворення та травлення. А органічні сполуки у складі виконують терапевтичну дію на шлунково-кишковий тракт. Тому природну лікувально-столову гідрокарбонатну натрієву борну штучно насичену вуглекислотою сильногазовану воду “Поляна Квасова” призначають до споживання лікарі. 

Завод мінеральних вод поляна дотримується основного принципу з всебічного контролю якості на всіх етапах. На підприємстві впроваджені міжнародні стандарти системи управління безпекою харчових продуктів.  

Потужне підприємство завод поляна квасова обладнано сучасним автоматизованим устаткуванням. Точні системи контролю допомагають відповідати міжнародним стандартам, за якими працює завод. А використання штучної насиченості запобігає псуванню та зберігає мінеральні органічні сполуки. Тож ви можете бути впевненими, що ви отримуєте безпечну та якісну продукцію.  

Бажаєте стати дистриб’ютором найбільшого багатства Закарпаття? Завод мінеральних вод поляна запрошує до співробітництва на оптовій основі без посередників. Доставку організовує наша компанія напряму до вашого магазину, мережі, салону краси, спортивного залу та інших закладів. Ви можете залишити заявку на сайті або зателефонувати за номером 096 413 45 77. 

Меню